Heart se vračajo na koncertne odre

0 0

Avtor: Urban Bolta

»Če ste pripravljeni da vam stresemo hlače, potem imamo za vas dobre novice«! S temi besedami sta Ann in Nancy Wilson napovedali, da se Heart vračajo na koncertne odre.

Zaenkrat so Heart potrdili devet terminov spomladanske in poletne turneje, ki pa naj bi (znova) potekala samo po Ameriki.

Sestri Wilson sta s kompanijo medtem že začeli delati na naslednjem albumu, na prihajajočih nastopih naj bi tako Heart zaigrali tudi že nekaj materiala v nastajanju. Zadnji album »Red Velvet Car« je izšel leta 2010, ravno sredi skupne ameriške turneje z Def Leppardi. 

Iz tabora popularnih ameriških rockerjev pa prihaja še ena dobra novica – sestri Wilson namreč na knjižni papir zlivata svoje skupne spomine, ki bodo enkrat v prihodnosti izšli kot avtobiograffska knjiga skupine.

Že potrjeni datumi Heart turneje (kmalu bo znan razpored celotne turneje):

11.03. – Houston, Texas
12.03. – Houston, Texas
16.03. – New Orleans, La.
29.06. – St. Paul, Minn.
06.07. – Hammond, Idaho
20.07. – New Lenox, Ill.
26.07. – Pittsburgh, Pa.
27.07. – Columbus, Ohio.
10.09. – Puyallup, Wash.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki