Kitarist UFO pričel z delom za novi solo album
Kitarist UFO Vinnie Moore je včeraj pričel s snemanjem svojega novega studijskega albuma. Snemanje poteka v New Yorku. Bobne bo prispeval Van Romaine, ki e pred tem igral za Blood, Sweat & Tears, Kansas, Joan Osborne, Billyja Joela in Steve Morsea. Vlogo inženirja na albumu je prevzel Tim Conklin.
Ne pozabite ob tem na pravkar izdani novi UFO album z naslovom “The Monkey Puzzle”, ki je izšel tri dni nazaj pri založbi SPV, točneje na 25.09.2006, še ena standardno dobra reč legend – preverjeno. (op.p.)