Muse z videom o njihovem novem albumu

0 2

Angleški alternativci Muse so objavili predogled njihovega prihajajolčega albuma. Album se bo imenoval The 2nd Law, izšel pa naj bi enkrat letos septembra.

Od zadnjega albuma Angležev t. i. novega proga je minilo že tri leta, The Resistance pa je po mnenju medijev nadaljeval alternativno-moderen razvoj skupine. The 2nd Law je zato tako med ljubitelji kot med občasnimi poslušalci močno pričakovan.

Predogled albuma lahko poslušate spodaj.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki