Werefox predstavljajo svoj prvi videospot za pesem March Of The Finest

0 1

MTV premiera spota na spletu v ponedeljek, 27.8.2012 od dopoldan dalje, ponujen bo tudi brezplačen download pesmi March Of The Finest!

V ponedeljek, 27. avgusta, prekmurski Werefox na MTVju premierno predstavljajo svoj prvi videospot za pesem ‘March of The Finest’. Ta hkrati naznanja prihajajoči prvenec skupine Werefox, ki izide jeseni ter “marširanje” na odre slovenskih klubov.

Prekmurska četverica (katero sestavljajo člani starih znancev Psycho-Path, Sphericube, Manul in Bekko) je na hladno majsko noč posnela videospot z režiserjem Venom Jemeršičem, veteranom na tem področju pri nas.

Werefox se v videospotu sredi noči znajdejo v gozdu, kjer se skozi glasbo spoprimejo s temo. Postavljeni pred ogromno škrlatno zaveso med mogočnimi drevesi, obdani z meglo pod zvezdnatim nebom, se soočijo z lastnimi demoni in fizično ter duševno transformacijo iz človeške podobe v nekaj bolj zverinskega.

V tej, skorajda gledališki kulisi, se odvije igra med dobrim in zlim, človeškim in živalskim, noč pa razkrije svoje čare in moči.

Werefox napoved (teaser) za spot March Of The Finest se nahaja TUKAJ.

Več o Werefox najdete na začasni uradni spletni strani:
http://werefox.posterous.com/
FB: http://www.facebook.com/werefoxmusic

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki