Ne pozabite, v torek, 20.11., v Orto bar prihaja skupina Junius!
Avtor: Nina Grad
Gre za ameriško skupino, ki igra post-rock/metal glasbo in obenem prinaša odlično atmosfero. Mnogi jih primerjajo z Deftones, pa tudi z Rosetto in *shels. Kvintet je zaenkrat izdal en album, hkrati pa polno EP-jev, med drugim tudi razdeljenega z Rosetto.
Na tokratni turneji igrajo skupaj s Katatonia in Alcest, ki pa jih žal tokrat ne bomo videli zraven, saj sta se ostali skupini odločili za prost dan.
Torej ne pozabite na torek, 20.11.2012, v Orto baru.
Rezervacije že na www.dirtyskunks.org !
12 eurov z rezervacijo, 15 eurov brez!