Ne pozabite, v torek, 20.11., v Orto bar prihaja skupina Junius!

0 1

Avtor: Nina Grad

Gre za ameriško skupino, ki igra post-rock/metal glasbo in obenem prinaša odlično atmosfero. Mnogi jih primerjajo z Deftones, pa tudi z Rosetto in *shels. Kvintet je zaenkrat izdal en album, hkrati pa polno EP-jev, med drugim tudi razdeljenega z Rosetto.

Na tokratni turneji igrajo skupaj s Katatonia in Alcest, ki pa jih žal tokrat ne bomo videli zraven, saj sta se ostali skupini odločili za prost dan.

Torej ne pozabite na torek, 20.11.2012, v Orto baru.

Rezervacije že na www.dirtyskunks.org !
12 eurov z rezervacijo, 15 eurov brez!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki