Demolition Group ponovno na odru!

0 0

Avtor: Aleš Podbrežnik

Po letu dni koncertne neaktivnosti Demolition Group najavljajo pet decembrskih klubskih koncertov.

V nekoliko spremenjeni zasedbi prihajajo nazaj na odre nekaterih njim zelo dragih klubov.

Nastopili bodo:

03.dec. na DamFestu v Ajdovščini
10.dec. v klubu Metulj v Bistrici ob Sotli
16.dec. v Menzi pri koritu na Metelkovi v Ljubljani
23.dec. v stolpu Škriljevec v Layerjevi hiši v Kranju
25.dec. na Božičnem koncertu v MIKKu v Murski Soboti

Po lanskoletni uspešni promociji albuma Zlagano sonce, so Demolition Group letošnje leto delali na pripravi novega albuma.

Nekaj novih pesmi s prihajajočega albuma bodo v prvo poslušanje ponudili tudi svoji zvesti publiki.

V začetku leta se z novim materialom odpravljajo v studio, nov album pričakujemo sredi naslednjega leta.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki