Demolition Group ponovno na odru!
Avtor: Aleš Podbrežnik
Po letu dni koncertne neaktivnosti Demolition Group najavljajo pet decembrskih klubskih koncertov.
V nekoliko spremenjeni zasedbi prihajajo nazaj na odre nekaterih njim zelo dragih klubov.
Nastopili bodo:
03.dec. na DamFestu v Ajdovščini
10.dec. v klubu Metulj v Bistrici ob Sotli
16.dec. v Menzi pri koritu na Metelkovi v Ljubljani
23.dec. v stolpu Škriljevec v Layerjevi hiši v Kranju
25.dec. na Božičnem koncertu v MIKKu v Murski Soboti
Po lanskoletni uspešni promociji albuma Zlagano sonce, so Demolition Group letošnje leto delali na pripravi novega albuma.
Nekaj novih pesmi s prihajajočega albuma bodo v prvo poslušanje ponudili tudi svoji zvesti publiki.
V začetku leta se z novim materialom odpravljajo v studio, nov album pričakujemo sredi naslednjega leta.