Od danes dalje naročnikom Telekoma Slovenije ekskluzivno na voljo glasbena storitev Deezer

0 3

Avtor: Aleš Podbrežnik

Telekom Slovenije od danes dalje svojim naročnikom ekskluzivno ponuja sodobnoglasbenostoritev Deezer, ki omogoča dostop do zbirke preko 30 milijonov skladb vseh zvrsti najpopularnejših tujih, pa tudi slovenskih izvajalcev. Naročnikom storitev Mobitel in SiOL je Deezer, ki omogoča poslušanje glasbe na mobitelu, tablici, prek računalnika, v okviru ponudbe SiOL TVter prek sistemov z Bluetoothin zvočno povezavo v vozilih, do 31. maja na voljo brezplačno.Naročniki storitev Mobitel lahko za aktivacijo 15-dnevnega preizkusnega obdobja pošljejo SMS z vsebino Deezer na 1918, prvim 5.000 naročnikom pa bo Telekom Slovenije brezplačno testno uporabo storitve omogočil do konca maja. Telekom Slovenije v okviru storitve Deezerzagotavlja brezplačni prenos glasbenih podatkov v mobilnem omrežju Telekoma Slovenije.

Vsak naročnik lahko z enim računom storitev Deezeruporablja prek več različnih naprav, si ustvari lastne knjižnice pesmi, sočasno ogleduje besedila pesmi, spremlja glasbene lestvice, na voljo pa so mu tudi glasbena priporočila terpredstavitve glasbenih novosti. Telekom Slovenije vsem naročnikom storitev Mobitel, ki bodo preizkusili storitev Deezer, zagotavlja brezplačni prenos podatkov skladb v mobilnem omrežju Telekoma Slovenije.

»V Telekomu Slovenije storitve in ponudbo za svoje uporabnike nenehno dopolnjujemo, uporabniki pa tehnološko dovršene in napredne storitve odlično sprejemajo. Z današnjim dnem tako v Telekomu Slovenije kot prvi v Sloveniji svojim uporabnikom ekskluzivno omogočamo poslušanje glasbe prek storitve Deezer. Z novo storitvijo lahko naši naročnikispremljajoglasbo prek različnih naprav kjerkoli in kadarkoli ter so vedno v koraku z glasbo,«praviSimon Furlan, direktor Sektorja za marketingv Telekomu Slovenije.

Telekom Slovenije storitev Deezer naročnikom ponuja v treh paketih. Popolnoma nov je paket Mobitel Deezer Neomejeni, ki za 26 evrov na mesec naročnikom omogoča neomejene klice in sporočila SMS/MMS v vsa omrežja, 1 GB prenosa podatkov in brezplačni prenos podatkov iz Deezerja. Storitev Deezer bo vključena tudi v obstoječa paketa Džabest 3000 in Džabest 3000 za zmeri (z novim imenom Džabest 3000 Deezer in Džabest 3000 Deezer za zmeri), naročnikom pa bo na voljo tudi samostojna OpcijaDeezer. To pomeni, da si lahko naročniki storitev Mobitel in SiOL Deezerza 6,90 evra na mesec dokupijo k obstoječemu naročniškemu paketu.

Deezer, ki je trenutno na voljo v več kot 180 državah ter ima 12 milijonov mesečno aktivnih uporabnikov in 5 milijonov naročnikov, odlikujebogata glasbena zbirka (30 milijonov skladb, preko 30.000 glasbenih postaj) z visoko kakovostjo zvoka. Deezer uporabnikom omogoča tudi prenos glasbenih datotek na mobilni telefon ali tablico ter tako poslušanje skladb tudi takrat, ko uporabnik ni povezan z internetom.

Več informacij o ponudbi je objavljenih na www.telekom.si/deezer.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki