Alice Cooper s starimi sodelavci snuje novo nočno moro!
Dennis Dunaway, originalni bas kitarist pri Alice Cooper Group, je v intervjuju za “Metal On Metal” radio nedavno dejal, da bosta on in bobnar Neal Smith – prav tako originalni član skupine Alicea Cooperja – sodelovala pri pripravi materiala za nov album legendarnega ameriškega šok rockerja.
Na tiskovni konferenci 19. junija na francoskem festivalu Hellfest je Alice Cooper potrdil tudi ponovno sodelovanje s producentom Bobom Ezrinom. “Zelo sem vesel, da bova z Bobom spet sodelovala. Dogaja se “Welcome 2 My Nigtmare”, naslednja nočna mora. Dolgo nisem sodeloval z Bobom. Po petintrideseti obletnici “Nightmarea” sem mu dejal, zakaj ne pričneva s pisanjem novega materiala. Odvrnil je, zakaj ne narediva drugega dela nočne more. Dobra ideja, sem pomislil. Mislim, da lahko privabiva tudi Stevena Hunterja in Dicka Wagnerja. Vrnili se bodo nekateri stari člani, ne bo šlo tudi brez novih.”
Nočna mora se bo torej nadaljevala…