Benjamin Curtis (School of Seven Bells) diagnoziran z limfnim rakom

0 2

Benjamin Curtis, pevec, kitarist in klaviaturist eksperimentalnega shoegaze benda School of Seven Bells, je bil diagnoziran z limfnim rakom. K sreči njegovo stanje še ni prehudo, tako da je bolezen ozdravljiva.

Curtis bo vseeno moral preživeti kar nekaj agresivnih kemoterapij, vendar je imel srečo, da so raka odkrili dovolj hitro – gre namreč za zelo redko obliko limfnega raka.

Sočlanica benda Alley Deheza mu je že napisala dolgo pismo, kjer piše, da je Curtis najmočnejši človek, kar jih pozna, zato je prepričana, da bo raka premagal. Pismo je zaupala fanom zato, ker so velik del njunih življenj in je prepričana, da bo vsaka dodatna vzpodbudna beseda Curtisu lahko le pomagala.

Spodaj prisluhnite eni izmed bendovih skladb – “Half Asleep”.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki