Bobnarji podrli rekord

0 2

Glasbena skupina Elvis Jackson je že od začetka letošnjega leta zelo dejavna. Na Viktorjih so predstavili novo skladbo s prihajajočega albuma, Window, člani skupine pa so pridni tudi individualno. Bobnar skupine, Marko Soršak – Soki, praznuje letos 20. obletnico svoje glasbene kariere. Skozi celotno letošnje leto bo pripravil več posebnih bobnarskih dogodkov, začel pa je že v soboto, 20. aprila, v celjskem BAM Guitar Centru.  

Zadal si je cilj zbrati rekordno veliko bobnarjev in z njimi posneti skupinsko fotografijo, kar mu je tudi uspelo, saj toliko bobnarjev različnih generacij na kupu še ni bilo. Zbrala se je bobnarska smetana Slovenije, prišlo je namreč kar preko 60 bobnarjev. Posneli so rekordno bobnarsko skupinsko fotografijo, izmenjali izkušnje, testirali opremo in nedvomno najhrupnejši dogodek daleč naokoli izkoristili za prijetno druženje. Bobnanje je očitno vedno bolj popularno tudi med ženskim spolom, saj je prišlo kar nekaj bobnark. Srečanja so se udeležili tudi člani vidnejših slovenskih zasedb – Boštjan Meglič (Siddharta), Aleš Uranjek (Coverlover), Igor Orač – Mali (Mi2), Roman Ratej, ki kilometrino v glavnem nabira pri znanih izvajalcih v tujini, Boštjan Vajs (Victory), Robert Fritsch (Don Mentony band), Danilo Karba (ex. Čudežna polja), Jure Doles (San Di Ego), Damir Pavlič (Bohem) …

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki