Grim Reaper in Praying Mantis, 26.09.2009, Argelato (Bologna), Italija!

0 2

Dne 26.09.2009, se bosta na edinem italijanskem koncertu, ustavili legendarni angleški skupini Grim Reaper in Praying Mantis. Lokacija se nahaja v mestecu Argelato (klub Ke Me Meo), ki se nahaja v neposredni bližini Bologne v Italiji.
 
Obe skupini bosta nastopili v vlogi glavnih nosilcev, z enako koncertno minutažo, pred njima pa bodo prisotne ogrevali italijanski skupini in sicer Rain in Neurasthenia iz Bologne, Asgard iz Ferarre ter Rising Dark iz Rima.
 
Grim Reaper
Praying Mantis
Rain
Neurasthenia
Asgard
Rising Dark

Začetek ob 19.30
vstopnina: 15,00€ (v predprodaji, z rezervacijo) / 20,00€ (na dan koncerta)

Več informacij o dogodku lahko poiščete tudi na:
www.bolognarockcity.it/
www.myspace.com/kememeo

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki