Jon Bon Jovi bo nastopil kot solo izvajalec
Avtor: Urban Bolta
Verjeli ali ne – Jon Bon Jovi bo prihodnji mesec v Hollywoodu (Ameriki) odigral svoj prvi solo koncert v karieri.
Sliši se zares nenavadno, ampak že odkar Jon Bon Jovi od leta 1983 igra pri Bon Jovijih, s katerimi je leto dni kasneje izdal istoimenski prvenec in do konca osemdesetih še tri izjemno uspešne albume, ni nikoli nastopil kot solo izvajalec. Po poročanju portala Bravewords bo danes 50-letni glasbenik s spremljevalno zasedbo The Kings Of Suburbia nastopil konec julija v Hard Rock Hotelu v Hollywoodu.
Kljub temu, da nikoli ni nastopil kot solo izvajalec, je v karieri izdal dva samostojna albuma: “Blaze Of Glory – Young Guns II” (1990) in “Destination Anywhere” (1997).