Peter Gabriel ne bo nastopil z Genesis
Ko bodo Genesis sprejeti v Rock and Roll Hall of Fame, ne bodo nastopili s Petrom Gabrielom za mikrofonom.
Peter Gabriel je dejal, da ne bo zapel skupaj s staro zasedbo. Pravi, da prav tako ni veliko možnosti za združenje z Genesis, tudi zaradi Collinsovih zdravstvenih težav. Je pa rekel, da bi z Genesis lahko sodeloval, ker obstajajo možnosti, da bi bil posnet film The Lamb Lies Down On Broadway.