Black Diamond, sobota, 21.12.2013, Novo mesto (Lokalpatriot)!

0 1

Avtor: Aleš Podbrežnik
Fotografije: Aleš Podbrežnik

kdo: Black Diamond
kdaj: sobota, 21.12.2013, ob 22:00 uri
kje: Novo mesto, Lokalpatriot 

Tik pred božičem se nam obeta prvi koncert skupine Black Diamond na “domačem terenu” v Novem mestu. Po izdaji prvenca marca letos, skupina vseskozi pridobiva na popularnsti in prepoznavnosti. Po nekaj uspešnih koncertih drugod je napočil čas, da končno zatresemo tla tudi v samem osrčju Novega mesta, v LokalPatriot-u!

V celoti bomo predstavili svoj prvenec “Last Man Standing”, ki je tako doma, kot na tujem do sedaj dvignil že kar nekaj prahu. Obeta se vam torej koktejl z decibeli nabitega heavy metala, ki pokriva zvočne palete vse od senzibilno nežnega pa tja do rušilno agresivnega. Skratka koncert, ki ga ne gre zamuditi!

Brezkompromisno peterico sestavljamo:
Žanil Tataj – Žak (Mary Rose, ex-Divlje Jagode,…) na vokalu, Igor Manasijevič in Nejc Vidmar na kitarah, Urban Medič (Prospect) na bas kitari ter Klemen Markelj (The Drinkers, Obidil,…) na bobnih.

Pridi tudi ti, povabi še prijatelje in skupaj pričakajmo metal božička!!! m/

FB dogodek!

Na fotografiji: Black Diamond med nastopom, dne 09.11.2013, v Krškem (MC Krško) – RockLine fotoarhiv 2006-2013, vse pravice pridržane. Celotno RockLine reportažo, si lahko preberete TUKAJ!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki