Nachtmystium prenehali z delovanjem

0 2

Avtor: Primož Novak

Vodja ameriške psihadelične black metal zasedbe Nachtmystium, Blake Judd, je najavil, da je skupina prenehala z delovanjem.

Judd pravi: “Danes (13. november) sem dopolnil 31 let in kot darilo, ne glede na to, da me žalosti, sem zaključil z nečim, v kar sem zadnjih 13 let in pol vlagal kri, znoj in solze

Judd je bil med drugim prejšnji mesec aretiran zaradi kraje okoli 500-ih dolarjev, ki jih je dobil od oboževalcev za CD-je in oblačila. S tem denarjem si je Judd kupil droge, od katerih je bil odvisen, oboževalci pa svojih izdelkov niso dobili. Judd naj bi se v prihodnjih mescih šel zdraviti zaradi odvisnosti od drog. 

Kljub koncu skupine je Judd obvestil, da bosta izšla še dva izdelka in sicer split vinilka z The Many, ki bo izšla pri založbi Plastik Musik v nekaj mesecih ter še zadnji celovečerni album The World We Left Behind, ki pa bo izšel spomladi 2014. pri Century Media. Predviden je tudi box set vinilnih plošč, ki bo vseboval celotno diskografijo skupine.

Pred nedavnim je bila tudi objavljena prva skladba s prihajajočega zadnjega albuma. Skladbi z naslovom Voyager lahko prisluhnete tukaj.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki