Prismojeni koncert v Kinu Šiška in singel z nove dvojne plošče: ‘ I Need Love’

0 2

Avtor: Aleš Podbrežnik

Prismojeni profesorji bluesa – predstavitev novega, dvojnega albuma ‘Prismojeni profesorji bluesa  Live v Križankah’.

Sreda, 19. aprila 2017  ob 21h – KINO ŠIŠKA

 ‘Album posvečamo vsem fanom in poslušalcem z radovednimi ušesi.’

 Vokal, kitara: Julijan Erič
Ustna harmonika: Miha Erič
Bobni: Zlatko Djogić
Glasba in aranžma: Prismojeni profesorji bluesa
Tekst: Julijan Erič

Poleg materijala, ki je skrbno zabeležen na dvojni plošči bomo slišali tudi povsem nov, še nepredstavljen materijal!

‘ Križanke Live je naš prvi live album. V njega smo vključili 20 skladb, kar je skorajda ves materijal, ki smo ga igrali tisti deževni petek 16. septembra 2016 v Križankah.

Komadi albuma si sledijo v zaporedju koncertnega dogajanja in četudi nam ni uspelo vključiti čudovitega nastopa skupine  Aritmija in nekaj drugih glasbenih točk, nam bodo vedno ostali v lepem spominu. Album je dokument tistega večera, vsebuje vse tiste male podrobnosti, presežke, napake in hudomušnosti. Vedno slišimo, da smo poznani po naših nastopih v živo. Upamo, da nam je uspelo ujeti spontanost in delček čarobne interakcije s publiko. Album posvečamo vsem fanom in poslušalcem z radovednimi ušesi.’

‘Prismojeni profesorji bluesa, april 2017’

Obiskovalce koncerta, ki so kupili vstopnico z datumom 13. april obveščamo, da vstopnic za datum 19. april ni potrebno menjati.

Vstopnice po predprodajni ceni 12 eur

Vstopnica + dvojni album = 22 EUR (Prevzem dvojnega albuma z vstopnico kot dokazilom na dan koncerta, na stojnici Dallas Records v zgornjem preddverju)

Vstopnica na dan koncerta : 14 eur

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki