Se Black Sabbath iz Diotovega obdobja ponovno združujejo skupaj?

0 1

Avtor: Peter Podbrežnik

Zasedba Black Sabbath iz obdobja 1979-1980: kitarist Tony Iommi, basist Geezer Butler, bobnar Bill Ward ter pevec Ronnie James Dio naj bi se ponovno združila po imenom Heaven and Hell in sicer za nastope na poletnih festivalih leta 2007. Neka španska stran trdi, da kvartet ne more nastopati pod imenom Black Sabbath zaradi avtorskih pravic. Zato bodo namesto tega nastopili pod nazivom istoimenskega Sabbath albuma, katerega je ta zasedba izdala leta 1980. Datumi turneje zaenkrat še niso bili potrjeni.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki