Toxine v Roxlyju

0 1

Toxine so bend, kot je bilo zapisano po poletnem koncertu na koprskem Jazz Etno Funky Festivalu, ki so dopustijo melanholijo in cepetavo razigranost. Izhajajo nekako iz progresivnega rocka in prehajajo v drum’n’bass, house z mestoma obogatenimi metalskimi ritmi katero večina populistično poimenuje kar funk, a Toxine opozarjajo: žanre na stran! Do potankosti izpiljena avtorska glasba vam ponuja posebno doživetje, ki vam ga ne more ponuditi kar vsak zborček muzičarjev.
Tokrat:
17.12.2009 v Ljubljani; Bar Caffe Roxly (vstop: 3€)

Zasedba:
Jaša Hedžet-Jajo – bas
Samo Turk – kitara, guitar synth, vokal
Tomi Toth – vokal in hrup
Gregor Brajkovič – bobni, vokal
Mladen Krkač – gumbosučje in tehnika

Vabljene, Vabljeni in Vabljeno…

p.s.: na voljo tudi demo kasete!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki