Toxine v Roxlyju
Toxine so bend, kot je bilo zapisano po poletnem koncertu na koprskem Jazz Etno Funky Festivalu, ki so dopustijo melanholijo in cepetavo razigranost. Izhajajo nekako iz progresivnega rocka in prehajajo v drum’n’bass, house z mestoma obogatenimi metalskimi ritmi katero večina populistično poimenuje kar funk, a Toxine opozarjajo: žanre na stran! Do potankosti izpiljena avtorska glasba vam ponuja posebno doživetje, ki vam ga ne more ponuditi kar vsak zborček muzičarjev.
Tokrat:
17.12.2009 v Ljubljani; Bar Caffe Roxly (vstop: 3€)
Zasedba:
Jaša Hedžet-Jajo – bas
Samo Turk – kitara, guitar synth, vokal
Tomi Toth – vokal in hrup
Gregor Brajkovič – bobni, vokal
Mladen Krkač – gumbosučje in tehnika
Vabljene, Vabljeni in Vabljeno…
p.s.: na voljo tudi demo kasete!