Y&T zahvala oboževalcem skupine ob zaključku leta 2011!
Dave Meniketti, poglavar legendarnih ameriških rockerjev iz San Francisca Y&T, je podal uradno izjavo ob zaključku pravkar opravljene evropske turneje v kateri je strnil sledeče vtise:
“Govorim v imenu celotne skupine, ki se vam vsem zahvaljuje za navdahnjeno in nepozabno leto 2011! Y&T smo gojili vselej veliko spoštovanje do tako zvestih oboževalcev in pozornosti ter podpore, ki ste nam jo izkazali v zadnjem letu. Predvsem ne bomo nikoli pozabili vse vaše ljubezni in razumevanja do skupine v težkih časih, ko smo izgubili basista Phila Kennemora. Njegova želja, tako kot moja, je bila, da skupina nadaljuje tudi v prihodnje s svojim poslanstvom izvajanja svoje glasbe za ljudi! Ob tem bi se še posebej rad zahvalil vsem našim podpornikom, ki ste sprejeli z velikim odobravanjem našega novega člana v vrste Y&T, basista Brada Langa.
Y&T že z velikim zanosom zremo v leto 2012, saj bomo v tem letu obeležili 30. obletnico izdaje albuma “Black Tiger”. Zato lahko z naše strani pričakujete še mnogo odličnih nastopov skupine, kot tudi velike verjetnosti, da bomo Y&T izdali tudi kakšno presenečenje. Očitno se obeta za nas novo navdušujoče leto in upam da ga bomo lahko Y&T delili znova skupaj z vami!
Do takrat pa vam želim, v imenu prav celotne Y&T ekipe, srečno in prazničnih užitkov polno novo leto 2012!
“Cheers” – Dave”
Na fotografiji: John Nymann (levo) in Dave Meniketti (desno) med nastopom Y&T, dne 25.10.2011 v Muenchnu, klub Garage De Luxe, Nemčija (RockLine fotoarhiv 2006-2011, vse pravice pridržane)