Zbogom Brus Li & Stara Šula, petek, 08.05.2015, Novo mesto (Lokalpatriot)!

0 0

Avtor: Aleš Podbrežnik

kdo: Zbogom Brus Li & Stara Šula
kje: Novo mesto, Lokalpatriot
kdaj, petek, 08.05.2015, ob 21.00 uri 

Vstopnina 3,00€

FaceBook profil!

Zbogom Brus Li so začetniki prepoznavnega “pankburaškega” zvoka. 1992 so pričeli v Novem Sadu z igranjem melodičnega panka, s časom pa so se razvili v punk’n’rollerje, ki v svojo glasbo vpletajo tradicionalne note tamburaške ravnice.

http://zbogombrusli.org/

Z njimi se nam bodo predstavili tudi domači Stara Šula, rock’n’roll žonglerji, ki jih prežema močna komponenta blues sentimenta, ki po prvencu Dirty 13 pripravljajo nov izdelek.

Rockline recenzijo albuma Dirty 13 lahko v celoti preberete TUKAJ!

FaceBook profil!
Reverbnation profil!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki