Zbogom Brus Li & Stara Šula, petek, 08.05.2015, Novo mesto (Lokalpatriot)!
Avtor: Aleš Podbrežnik
kdo: Zbogom Brus Li & Stara Šula
kje: Novo mesto, Lokalpatriot
kdaj, petek, 08.05.2015, ob 21.00 uri
Vstopnina 3,00€
Zbogom Brus Li so začetniki prepoznavnega “pankburaškega” zvoka. 1992 so pričeli v Novem Sadu z igranjem melodičnega panka, s časom pa so se razvili v punk’n’rollerje, ki v svojo glasbo vpletajo tradicionalne note tamburaške ravnice.
Z njimi se nam bodo predstavili tudi domači Stara Šula, rock’n’roll žonglerji, ki jih prežema močna komponenta blues sentimenta, ki po prvencu Dirty 13 pripravljajo nov izdelek.
Rockline recenzijo albuma Dirty 13 lahko v celoti preberete TUKAJ!