24h Party People (24 bendov, 24 ur) – petek, 10.10. od 23h dalje

0 1

Avtor: Aleš Podbrežnik

kdo: 24h Party People – 24 izvajalcev v 24 urah!
kje: Ljubljana, Channel Zero, AKC Metelkova mesto
kdaj; 10.10.2014, od 23h dalje
www.ch0.org, www.metelkovamesto.org

vrata: 10.10.2014, ob 23:00 uri
koncerti: 11.10.2014 med 00:00 in 24:00 uro

FaceBook dogodek!

Prvič se je zgodilo oktobra 2012. Po 24 urah je Miha Šajina, ki je v prvih urah nastopil z EWOK in nato za zaključek še z Moveknowledgement, izjavil: “Če bi na koncu pobrisali oder, bi dobili švic cele domače scene.” Uau! Res je. Prav je imel. Oder smo sicer pobrisali, ampak švic naokoli se pridno nabira. Scena je. In bojda so tudi pogumneži, ki bi radi izzvali edinega obiskovalca, ki je zdržal vseh 24 ur. Pa gremo! 2 leti starejši, a se še vedno ne damo. 24 ur! Do konca!

Letos se 20 domačim pridružujejo štirje tuji. Sosednja Hrvaška nam posoja zasedbe ABOP, Vlasta Popić in the Cowmonkeys, v okviru evropske turneje pa se ustavi tudi ameriška poslastica VAZ. Raznovrstnost nastopajočih odseva domačo sceno – izvajalci prihajajo iz mnogih koncev Slovenije, žanrsko raznolikost pa zaznamujejo elektronika, punk, post-metal, indie rock, stoner, rock ‘n’ roll, blues, eksperimentiranje in improvizirana godba.

Nastopajoči: 12, 30 stopinj v senci, ABOP, All Strings Detached, Blaž., Atila Boštjančič, The Canyon Observer, the Cowmonkeys, Čao Portorož, Dandelion Children, Inhibis, Joko Ono, Kleemar, The Kojn, Litostrojska Darkbluz Experyment, Loutseau, Žiga Murko, Omega Sun, oOo, Some1Else, VAZ, Vlasta Popić, Wanda & Nova deViator, Your Gay Thoughts

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki