John Mooney & Bluesiana, 12.07.2012, Vrba na Koroškem (Bluesiana Rock Cafe), Avstrija!

0 0

kdo: John Mooney & Bluesiana
kje: Vrba na Koroškem (Velden Am Woerthersee), Bluesiana Rock Cafe, Avstrija
kdaj: četrtek, 12.07.2012, ob 21.00 uri

cene vstopnic: 35,00€/39,00€ (redna cena) , 29,00€/33,00€ (šolo-obvezniki & študentje), člani kluba Kelag Plus 25,00€ / 29,00€, 25,00€ (mladoletne osebe)

V hram bluesa, edinstvenem klubu Bluesiana Rock Cafe v Vrbi na Kroškem, blizu Celovca. se bo jutri, dne 12.07.2012, ustavil mojster edinstvene fuzije delta bluesa in new orleanškega funka John Mooney. Gre za edini koncert Johna Moonyja v tem delu Evrope.

John Mooney je prepoznaven po razvoju edinstvenega glasbenega sloga, saj mu je uspelo združiti elemente delta blues glasbe s funk retoriko. Mooneyeva posebna specialiteta pa je tudi način igranja slide kitare. Famozni Mississipijski bluesman Son Hoiuse velja za enega najpomembnejših glasbenih navdihov, ki so vpklivali na oblikvoanje Johna Mooneya, kot umetnika.

Več koristnih informacij: http://www.johnmooneylive.com/home/

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki