V Kinu Šiška naslednji teden razstava o novemu primitivizmu

0 3

Legendarna zasedba Zabranjeno pušenje bo pred kultnim glasbenim dogodkom, ki se bo v Kinu Šiška zgodil 20. aprila, na ogled postavila tudi razstavo novega primitivizma z naslovom Novi primitivizem za začetnike. Razstava, ki obsega 70 avtentičnih eksponatov, bo uvod v koncertno dogajanje in bo v pomoč vsem tistim, ki še ne vedo, kako je pred 30 leti zaživelo eno najpomembnejših gibanj v tem delu Evrope, katerega pomemben del je bilo prav Zabranjeno pušenje. 

Ob tem pa revolucionarno razpoloženje ni prisotno le med publiko, temveč tudi v vrstah Pušenja: „Gospodinje, matere, žene, delavci! Z multimedijskim in multikulturnim multispektaklom bomo z razstavo NOVI PRIMITIVIZEM ZA ZAČETNIKE rekapitulirali naše delo in naredili glasbeni časovni stroj za našo drago publiko v Ljubljani!“, jasno in glasno sporoča Sejo Sexon! 

Razstava bo na ogled od ponedeljka, 15. aprila (otvoritev bo ob 15:00), pa vse do koncerta Zabranjenega pušenja, 20. aprila.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki