Beastie Boys še migajo
Član zasedbe Beastie Boys Mike D je na spletu objavil nekaj nove glasbe. To je prva objava materialov po lanskoletni smrti njegovega glasbenega soborca Adama Yaucha (MCA). Modno podjetje Kenzo ga je najelo, da bi skomponiral komad za modno recijo pomlad-poletje 2014. Rezultat tega je 10-minutna skladba Humberto Vs the New Reactionaries (Christine and the Queens Remix), ki ji lahko prisluhnete TUKAJ.
V prvi polovici leta so sicer mediji objavili vest, da sta preostala člana Beastie Boys, Mike D in Adam Horovitz (Ad-Rock) podpisala pogodbo za objavo spominov o delu in dogajanju v skupini Beastie Boys. Gospoda naj bi biografijo spisala do jeseni in objavila do jeseni leta 2015.