Bivši Europe kitarist z novim samostojnim albumom!
Avtor: Aleš Podbrežnik
Bivši Europe kitarist Kee Marcello, bo pri italijanski založbi Frontiers Music Srl, izdal svoj novi samostojni studijski album z naslovom “Scaling Up”, dne 14.10.2016.
Vse točke na novem ablumu je skomponiral Kee Marcello, ki je poskrbel tudi za produkcijo albuma, medtem ko je zvočni miks opravil Tobias Lindell.
Kee se je na novem albumu znova preizkusil tudi v vlogi vokalista.
Seznam skladb na albumu “Scaling Up” se glasi:
1. Black Hole Star
2. On The Radio
3. Don’t Miss You Much
4. Fix Me
5. Wild Child
6. Finger On The Trigger
7. Soldier Down
8. Scandinavia
9. Good Men Gone Bad
10. Scaling Up
11. Don’t Know How To Love No More
12. Blow By Blow
Kee Marcello – kitara, vokal, klaviature
Ken Sandin – bas kitara
Darby Todd – bobni
posebni gostje:
Mattias Eklundh – solo kitara na skladbi ‘Good Men Gone Bad’
Michele Luppi – klaviature ‘Wild Child’