Bonfire najavljajo v prihodnjem letu novi studijski album!
Avtor: Aleš Podbrežnik
Dolgoživi nemški hardorckerji Bonfire sporočajo, da bodo v drugem letu izdali novi studijski album, ki so mu že dodelili naslov. Imenoval se bo “Byte the Bullet”.
Za skupino je zelo uspešna, sicer obsežna evropska turneja, na kateri so fantje obredli kar 80 različnih lokacij ter odigrali prav toliko koncertov, v lanskem letu pa je izšla tudi dvojna kompilacija na novo zaigranih klasik skupine z naslovom “Pearls” (UDR Records/Warner Bros).
Bonfire so v tem času že zašli znova v svoj studio, kjer snemajo material za novi album.
Skupina je že pričela z bukiranjem novih koncertnih terminov za prihodnje leto (seznam še zdaleč ni zaklučen):
01.04. Španija – Barcelona. – Razz
02.04. Španija – Madrid – Colloseum
07.04. Velika Britanija – Galway – Monroes
09.04. Velika Britanija – Buckley – Tivoli
14.04. Švica – Aarburg – Mosigburg
27.04. Nemčija – Bruchsal – Fabrik
13.05 – Španija – Ibiza Hard Rock Hell-Festival
16.06. Nemčija – Offenhausen – Festival (pri Nürnbergu)
08.07. Nemčija – Dormettingen – Schieferpark Open Air
15.07. Nemčija – Jamboree-Open Air
23.07. Nemčija – Regensburg – Piazza Open Air mit Manfred Mann`s Earthband
25/26.08. Nemčija- Rock im Hinterland – Obrigheim/Pfalz
25.08. Portugalska – Coimbra Open Air
02.09. Poljska – Zgierz – City of Power-Open Air
21.10. Nemčija – Memmingen – Kaminwerk