Bruc 07 – največje vseslovensko brucovanje, 4.12.2007, Ljubljana, Gospodarsko razstavišče, ob 19.30!

0 6

Konec leta Zavod K6/4 že tradicionalno, v okviru družine ŠOU v Ljubljani, organizira največje vseslovensko brucovanje BRUC. Tokrat bo potekalo v torek, 4. decembra, vse od 19.30 pa do zgodnjih jutranjih ur. Dogodek se bo znova odvijal na 6.000 m2 v treh halah Gospodarskega razstavišča [hale A, A2 in C], nastopili pa bodo Big Foot Mama, Tide, Jan Plestenjak, The beat fleet, Leeloojamais, Klemen Klemen, Zmelkow in drugi. V hali C bo potekal tudi glasbeni program Kluba K4 z elektro ritmi.

Skupna rdeča nit na vseh treh prizoriščih bo animacija brucev z nagradnimi in zabavnimi izzivi ter letos znova izbor Bruca in Brucke leta*, ki jo bo povezoval navihani tandem Slon in Sadež. Skozi ves večer bodo obiskovalcem privzdigovali pete tudi mnogi domači in tuji priznani glasbeniki in DJ-ji, ki bodo zadovoljili tako rekoč vse glasbene okuse.

Organizatorji znova iščejo naj Bruca in Brucko, za katera se lahko prijavijo vsi bruci, ki so letos prvič vpisani v prvi letnik ene izmed fakultet Univerze v Ljubljani. Pripravljeni morajo biti na leto zabave in dogodivščin, seveda pa tudi študijskih obveznosti. Prijave in glasovanje že potekajo na www.bruc07.org.

Vstopnice so v prodaji v Hard rock shopu, v poslovalnicah Študentskega servisa Ljubljana, v Cafe Metropol, na prodajnih mestih Eventim, ŠOU info točkah v Ljubljani itd. V predprodaji so na voljo po 9,5 €, na dan dogodka pa bodo na voljo le še na blagajni Gospodarskega razstavišča po ceni 12,5 €.

Več informacij najdete na www.bruc07.org.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki