Člani zasedb Sunn O))) in Boris ponovno v sodelovanju kot Ensemble Pearl
Člani zasedb drone metalcev Sunn O))) in japonskih psihedelikov Boris se ponovno združujejo pod imenom Ensemble Pearl. Izdali bodo nov album.
Ensemble Pearl se je prvič zbral leta 2006, plod sodelovanja pa je bil album Altar. 19. marca pa bo izšla njihova druga plošča – istoimenska Ensemble Pearl. Superglasna izdaja bo izšla preko založbe Drag City.
Album bo vseboval naslednje skladbe:
01. Ghost Parade
02. Painting on a Corpse
03. Wray
04. Island Epiphany
05. Giant
06. Sexy Angle