Dave Grohl bo gost na novem Queens of the Stone Age albumu!

0 0

Queens of the Stone Age se pripravljajo na svoj šesti studijski album, kot gost pa se jim bo na bobnih pridružil slavni Dave Grohl.

To je pred kratkim razkril QOTSA frontman Josh Homme, saj je zdaj že njihov bivši bobnar Joey Castillo prenehal z igranjem v bendu.

Grohl je že bobnal pri QOTSA, in sicer na albumu Songs For The Deaf iz leta 2002.

Jesse Hughes, frontman skupine Eagles Of Death Metal, je album že slišal in dejal, da je fantastičen. Če gre torej verjeti Jesseju, lahko na izid čakamo z velikim navdušenjem.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki