Deep Purple zaključili s snemanjem novega albuma!
Avtor: Aleš Podbrežnik
Fotografije: Aleš Podbrežnik
Praočetje metala, legendarni britanski hard rockerji Deep Purple, so posneli novi album.
Kot je povedal klaviaturist skupine Don Airey v enem izmed intervjujev tik pred odhodom skupine na odre širne Rusije, naj bi bil novi Deep Purple album v celoti posnet.
Material za novi album potuje od tu dalje, v roke izkušenemu Bobu Ezrinu (Pink Floyd, Kansas, Alice Cooper, Peter Gabriel,…), ki bo material tudi miksal.
Preostalih podrobnosti, vključno z datumom izida zaenkrat še ni na voljo.
Deep Purple so svoj novi CD posneli v studiu teksaškega Nashvillea.
Na fotografiji: Ian Gillan (levo) in Steve Morse (desno) med nastopom Deep Purple, dne 24.07.2013, v italijanskem Majanu (RockLine fotoarhiv 2006-2016, vse pravice pridržane). Celotno RockLine reportažo s tega koncerta lahko preberete TUKAJ!