Demolition Group predstavljajo novo skladbo z naslovom Kaplja!

0 2

Avtor: Aleš Podbrežnik

Demolition Group, ki bodo novi album “Zlagano sonce” izdali, dne 14.05.2015, predstavljajo novo skladbo Kaplja, ki ji lahko v celoti prisluhnete spodaj!

Demolition Group bodo promocijski koncert zaigrali ob 33. obletnici skupine, dne 14.05.2015, v CUK Kino Šiška! 

Z izidom novega albuma naznanjajo tudi začetek praznovanja 33 letnice delovanja skupine. Prva tretjina stoletja delovanja bo najizraziteje zaznamovana s tretjo diskografsko izdajo po ponovnem prebujenju leta 2009. Od prvih dni v skupini vztrajajo trije ustanovni člani Jože Pegam, Matjaž Pegam in Goran Šalamon, ki so se jim pridružili trije (novi) člani Tomi Gregel, Ivica Gregel in Matija Lapuh.

Več ppodrobnosti se nahaja TUKAJ!

Skladbi Kaplja lahko prisluhente TUKAJ!

Demolition Group – FB
Demolition Group – spletna stran

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki