Destruction bodo svoj sobotni nastop v Leedsu posvetili umrlemu prijatelju!

0 3

Avtor: Urban Bolta

Nemški thrash velikani Destruction bodo svoj nastop na Damnation festivalu v Leedsu posvetili Evile basistu Mike-u Alexandru, ki je preminil 5. Oktobra 2009 med turnejo na Švedskem. Festival v Leedsu se bo odvijal v soboto, 24. Oktobra.

Glavni Evile kitarist Ol Drake bo gost Destructionov, s katerimi bo skupaj odigral nekatere Mike-ove najljubše Destruction skladbe, katerih velik oboževalec je pokojni Mike Alexander bil.

Ob ganljivem trenutku Destruction sporočajo: “Rock in peace, brother!”

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki