Dew-Scented zaključili s snemanjem novega albuma

0 2

Nemški razgrajači Dew-Scented so zaključili s snemanjem novega albuma “Invocation”. Material je bil posnet v studiu Soundlodge, na severu Nemčije s producentom  Joergom Ukenom (God Dethroned, Sinister). Album bo izšel predvidoma maja letos pri založbi Metal Blade Records. Naslovnico je ustvaril Björn Goosses.

Dew-Scented so:

Leif Jensen – vokal
Michael Borchers – kitara
Alexander Pahl – bas kitara
Martin Walczak – kitara
Marc-Andree Dieken – bobni

Več informacij lahko poiščete na: www.dew-scented.net/.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki