Dew-Scented zaključili s snemanjem novega albuma
Nemški razgrajači Dew-Scented so zaključili s snemanjem novega albuma “Invocation”. Material je bil posnet v studiu Soundlodge, na severu Nemčije s producentom Joergom Ukenom (God Dethroned, Sinister). Album bo izšel predvidoma maja letos pri založbi Metal Blade Records. Naslovnico je ustvaril Björn Goosses.
Dew-Scented so:
Leif Jensen – vokal
Michael Borchers – kitara
Alexander Pahl – bas kitara
Martin Walczak – kitara
Marc-Andree Dieken – bobni
Več informacij lahko poiščete na: www.dew-scented.net/.