Duble Truble, sobota 21.12.2013, Škofja Loka (Loški pub)!

0 0

Avtor: Aleš Podbrežnik

kdo: Duble Truble
kje: Škofja Loka, Loški pub
kdaj: sobota, 21.12.2013, ob 22:00 uri 

Janko je šef benda! Tako je bilo in tako bo! 
Zapel vam bo vse komade, ki jih zna in vse tiste, ki jih ne zna, vmes bo še neumnosti klatil…zraven bo igral kitaro,pa mandolino,pa orglice in kazoo, pa harmoniko bo raztegnil(če bo nujno), tudi violine se bo lotil(ampak samo po polnoči).

Kdo vse bo z njim prišel igrati u Puba tud on sam še ne ve 🙂

Mogoče Matic,ki je edini tapravi muzičist v bendu.
Mojstrsko igra kitaro in klavir,pokaže pravilne akorde in zelo trpi, ko ostali fušajo…
Mogoče Matej,ki igra bas kitaro,odpoje vse zgornje in spodnje vokale, včasih tudi hkrati…
ali pa celo Fish, ki igra bobne, se rad druži z glasbeniki in ima kombi…vsi ga majo radi! (občasno tudi punce) 🙂

15. obletnica Loškega puba !!!

Lepo vabljeni !!!
Vstopnine ni !!!

ps. 31.12.2013 se Loški Pub odpre ob 20h in zapre 1.1.2014 ob 5h

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki