Ensiferum se v prihodnjem letu vračajo v Zagreb!

0 0

Avtor: Aleš Podbrežnik

Finski melodični folk/death metalci Ensiferum se v prihodnjem letu vračajo v hrvaško prestolnico Zagreb, kjer bodo nastopili v sredo, dne 09.05.2018, v tamkajšnjem klubu Moćvara! 

Pred Ensiferum bodo prisotne ogrevali Ex Deo! 

Ensiferum bodo na tem koncertu predstavlljali svoj novi in skupno sedmi studijski album z nalsovom “Two Paths”, ki je izšel v letošnjem septembru, pri pazložbi Metal Blade Records

Več informacij sledi v kratkem!

FaceBook dogodek! 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki