Evile z novim basistom!
Avtor: Urban Bolta
Britanski thrash metalci Evile, ki so oktobra nepričakovano ostali brez basista, so razkrili ime novega. Zamenjavo za preminulega Mikea Alexandra, ki je 5. oktobra umrl med turnejo na Švedskem, so našli v Joelu Grahamu.
Evile člani Matt Drake, Ol Drake in Ben Carter sporočajo:
“To je bila ena najbolj bizarnih in čudnih nalog, ki smo jo morali opraviti. Mike ni kar sam od sebe zapustil banda in s tem olajšal iskanje novega basista, ampak so nam Mikea vzeli, in smo ga prisiljeni zamenjati. Posledično moramo najti novega Mikea, ampak to se ne bo nikoli zgodilo. Mike je bil samo eden in ne bomo ga pozabili.
Dobili smo na stotine emailov iz celega sveta, čeprav si realno gledano lahko privoščimo samo basista iz Britanije. Vsem, ki so si vzeli čas in nas kontaktirali ter odigrali jamm z nami, se zahvaljujemo.
Naš naslednji basist je Joel Graham. Je odličen, izkušen bas kitarist, in resnično dobra oseba. Presrečni bomo, če ga boste tudi vi vzeli za svojega in ga toplo sprejeli, saj je tudi za njega to nenavadna, bizarna situacija.
Še enkrat hvala za vso izkazano podporo v težkih trenutkih, Mike bi bil počaščen, če bi videl kako spoštovan in občudovan je bil.”