I, The Breather ponujajo novo skladbo

0 1

Avtor: Primož Novak

Ameriška metalcore zasedba I, The Breather je objavila skladbo The Setting Sun, s katero napoveduje tudi novi album. Datum izida albuma, ki bo izšel pri založbi Sumerian Records, sicer še ni znan, a bo objavljen v kratkem.

Skupina je letos šla skozi dve kadrovski spremembi, in sicer prišlo je do zamenjave kitarista in bobnarja. Trenutno zasedbo sestavljajo naslednji člani:

Shawn Spann – vokal
Chase Kozlowski – kitara
Kyle Bowman – kitara
Aaron Ovecka – bobni
Conor Hesse – bas

Skladbo The Setting Sun si lahko poslušate spodaj.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki