I, The Breather ponujajo novo skladbo
Avtor: Primož Novak
Ameriška metalcore zasedba I, The Breather je objavila skladbo The Setting Sun, s katero napoveduje tudi novi album. Datum izida albuma, ki bo izšel pri založbi Sumerian Records, sicer še ni znan, a bo objavljen v kratkem.
Skupina je letos šla skozi dve kadrovski spremembi, in sicer prišlo je do zamenjave kitarista in bobnarja. Trenutno zasedbo sestavljajo naslednji člani:
Shawn Spann – vokal
Chase Kozlowski – kitara
Kyle Bowman – kitara
Aaron Ovecka – bobni
Conor Hesse – bas
Skladbo The Setting Sun si lahko poslušate spodaj.