Jack Russell s spominskim koncertom za žrtve Great White požara

0 5

Avtor: Urban Bolta

Jack Russell bo 7. februarja odigral akustični koncert za vse žrtve tragičnega požara Great White koncerta 2003, katerega izkupiček je želel podariti tamkajšnjemu gasilskemu memorialu, a so ti donacijo že vnaprej zavrnili.

Russell se je oglasil z naslednjo izjavo: »Zjutraj je moj menedžer dobil elektronsko sporočilo, v katerem mu je podpredsednik Fundacije gasilskega memoriala sporočil, da zavračajo vse moje donacije omenjeni Fundaciji«. Kljub zavrnitvi donacij bo Jack Russell s svojo Great White verzijo vseeno nastopil na dobrodelnem koncertu, čeprav se v tem trenutku še ne ve, kam bo šel zbrani denar.

Pred deseteimi leti so Great White igrali na Rhode Islandu, ko je zaradi pirotehničnih dodatkov klub zajel katastrofalen požar in vzel življenje stotim ljudem, še večkrat toliko pa je bilo poškodovanih. Umrl je tudi Great White kitarist Ty Longley. Šlo je za četrti najbolj smrtonosen požar v zgodovini Združenih držav Amerike.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki