Josh Homme o novem Queens of the Stone Age albumu

0 1

Josh Homme se je razgovoril o novem Queens of the Stone Age albumu, na katerem se kot gost pojavi tudi Dave Grohl, ki bo prispeval svoj delež na bobnih po odhodu Joeya Castilla.

Na kratko je album Homme opisal kot “tek v sanjah”. Homme je sicer dejal: “Mislim, da je sicer lirsko album še nekoliko pomankljiv, vendar pa je glasbeno tako bogat in tako globok, hkrati pa še nekoliko čudaški.

O Grohlu je Homme povedal naslednje: “Z Grohlom imava sijano glasbeno razmerje, ki ga nimava z drugimi ljudmi. Skupaj sva vedno sproščena, odlično se razumeva.

Na albumu bosta gostovala tudi Rent Reznor (Nine Inch Nails) in Nick Oliveri.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki