Katatonia z dvema novima skladbama!
Švedski doom metalci Katatonia so objavili dva nova komada s prihajajočega albuma Dead End Kings. To bo že njihov deveti album, izšel pa bo 27. avgusta v Evropi ter 28. avgusta v ZDA pri zaližbi Peaceville.
Kot predogled v album je bend objavil skladbi “Buildings” in “Lethean”, ki si ju lahko poslušate spodaj.
https://www.youtube.com/watch?v=E7ynfy9Kq-0
https://www.youtube.com/watch?v=Zy1YbT-eAnI