Kdo je Vladar noči?
Avtor: Rok Klemše
Skupina štirih, glasbeno prekaljenih in vizualno dovršenih glasbenic
Hellcats je po dobro sprejetem singlu Heavy metal posnela novo skladbo
Vladar noči, ki se bo pojavila tudi na prihajajočem albumu. Punce so snemale v Studiju Conti, z obetavnim producentom Davorjem Kontićem, mix in mastering pa je delo producenta skupine Laibach, Granta Austina. Za Vladarja noči so posnele tudi angleško različico “The Master of The Night”, saj se za Hellcats vse bolj zanimajo tudi izven Slovenije. Tako bodo letos nastopale na velikem Varaždinskem festivalu skupaj z Divljimi Jagodami, Zabranjenim pušenjem in Laibach…, vabljene so na legendarno Gitarijado v Srbijo, seveda pa ne bodo manjkale tudi na Metalcampu.
Koncerti Hellcats so vedno dobro obiskani, saj je njihov nastop napolnjen s
pozitivno energijo ter starim dobrim metalom, v petkah seveda. “Ko stopimo
na oder, vklopimo ojačevalce in zaslišimo publiko, je občutek izjemen. Enostavno vemo, da je to to”, pravijo privlačna dekleta, ki poleg igranja v bendu pridno študirajo in delajo. Katja (kitara) in Valentina (vokal) sta
študentki, Saša (bas) je končala arhitekturo, Sonja (bobni) pa diplomantka
Fakultete za elektrotehniko, kar je vsekakor dobra podlaga za bivanje med
raznoraznimi električnimi aparati na odru.
Več o Hellcats ter datume koncertov lahko najdete na spletni strani
www.hellcats.eu
https://www.youtube.com/watch?v=MB_oRi4ZsEI
Foto: Simon Podgoršek