Korn objavili prvo skladbo z novega albuma
Avtor: Primož Novak
Ameriška nu metal zasedba Korn je objavila skladbo »Rotting In Vain« z novega albuma »The Serenity Of Suffering«, ki izide 21. oktobra pri Roadrunner Records.
Videospot, v katerem nastopa igralec Tommy Flanagan iz serije Sons of Anarchy, si lahko ogledate spodaj.
Album, ki bo nasledil »The Paradigm Shift«, je produciral Nick Raskulinecz, ki je poprej sodeloval s Foo Fighters, Deftones, Rush idr.
Na izdelku se bodo zvrstile naslednje skladbe:
01. Insane
02. Rotting In Vain
03. Black Is The Soul
04. The Hating
05. A Different World (feat. Corey Taylor)
06. Take Me
07. Everything Falls Apart
08. Die Yet Another Night
09. When You’re Not There
10. Next In Line
11. Please Come For Me
»The Serenity Of Suffering« bo drugi album po vrnitvi kitarista Briana »Heada« Welcha, ki je povedal, da album predstavlja vrnitev k tisti pravi intenzivnosti skupine.
Skupina bo letos poleti opravljala ameriško turnejo, ki jo je 19. julija pričela z Robom Zombijem. Jeseni se bo prav tako mudila po ZDA z Breaking Benjamin. Kdaj se vrne v Evropo, zaenkrat še ni znano.