Neal Morse je podal datum izida svojega novega solo izdelka

0 0

Avtor: Peter Podbrežnik

Neal Morse je končal s snemanjem svojega najnovejšega prog rockovskega eksperimenta, kateremu mnogi že pred izidom napovedujejo status mojstrovine. To bo Nealov že četrti prog rockovski solo izdelek po njegovih pri večini poslušalcev izjemno cenjenih albumih “?”, “One” in “Testimony”. Močna zasedba v kateri sta še Mike Portnoy na bobnih in Randy George na bas kitari se ponovno vrača, tokrat s posebnim gostom Paulom Gilbertom (Mr. Big) na kitari. Album naj bi bil po Nealovih besedah bolj kot kdajkoli poln presenečenj.

Datum izida za ta zaenkrat še neimenovani album je 1. marec 2007.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki