Novi Saxon album se bo imenoval `Battering Ram`!

0 2

Avtor: Aleš Podbrežnik
Fotografije: Aleš Podbrežnik

Saxon, legendarni NWOBHM veterani, so razodeli naslov novega studijskega albuma, ki bo skupno že  21. Imenoval se bo “Battering Ram”, izšel pa bo pri založbi UDR Music v letošnji jeseni. 

Pevec skupine Biff Byford napoveduje precej trši album glede na predhodnik “Sacrifice” (2013)!

Znani so že naslovi nekaterih skladb na novem albumu! Poleg naslovne “Battering Ram” se bodo znašle na njem tudi “The Devil’s Footprint” “Tax ‘Till You Drop”, l’Queen Of Hearts’ in ‘The Drinking Song’.”

Za produkcijo albuma “Battering Ram” bo znova poskrbel kitarist zasedbe Hell in priznani britanski producent Andy Sneap (Megadeth, Exodus, Testament, Accept), ob budnem ušesu Biffa Byforda, ki se je na albumu vknjižil tudi v vlogi ko-producenta.

Glede pisanja materiala je Biff povedal, da so tokrat Saxon napisali manj materiala skupaj, kot sicer. Nekaj malega sta soustvarila skupaj Biff Byford in basist Nibbs Carter, sicer pa so ustvarjali fantje material vsak zase.

Na fotografiji: Biff Byford med nastopom skupine Saxon, dne 13.07.2013, v sklopu nemškega festivala Bang Your Head!!! v mestu Balingen (RockLine fotoarhiv 2006-2015, vse pravice pridržane). Celotno RockLine reportažo s tega koncerta lahko preberete TUKAJ!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki