Ob poslušanju novega Slipknot albuma se vam bo strgalo
Avtor: Sebastijan Videc
Čeprav je bil svet Coreya Taylorja zadnje čase precej nestabilen, z različnimi odhodi ključnih glasbenikov iz skupin Slipknot in Stone Sour, pa ima kljub temu, ta metalski pevec nekaj dobrih novic. V intervjuju je Taylor povedal nekaj podrobnosti o novem Slipknot albumu in zatrdil, da se bo ob poslušanju, njihovim poslušalcem dobesedno strgalo.
Prihodnost Slipknot je postala negotova, potem ko je odjeknila novica, da bobnar Joey Jordison ni več član zasedbe. To pa skupine ni zaustavilo. Ravno nasprotno, saj je novi album je že v nastanku.
“Povedal bom, da ta moment, nov material deluje kot miks ‘Iowa’ ter ‘Vol.3: (The Subliminal Verses)’,” je povedal Taylor. “Vsebuje čudovito melodiko in umetniško usmerjenost albuma ‘Vol.3’ in absolutno brutalnost ‘Iowa-e’. Mislim, da se bo ljudem strgalo ob poslušanju.”
Taylor je še povedal: “Le vprašanje časa je, zaupajte mi. Bo zelo radikalen… Vse poteka tako kot mora. Tako, da bo res nor album.”
Na seznamu novembrskega Knotfest Japan festivala pa se dodajajo nova imena. Že znanim Slipknot, Korn in Limp Bizkit so se na seznamu nastopajočih pridružili še In Flames, Lamb of God, Five Finger Death Punch in Trivium.