Ozzy potrjuje, da bodo Black Sabbath opravili v letu 2016 še svojo zadnjo turnejo!

0 2

Avtor: Aleš Podbrežnik
Fotografije: Nina Grad

Ozzy Osbourne je na nedavni tiskovni konferenci v Sao Paolu (Brazilija), kjer je nastopil v sklopu festivala Monsters Of Rock, potdil, da bodo Black Sabbath leta 2016 izvedli svojo poslovilno turnejo!

“Načrt je tak, da bomo v prihodnjem letu z Black Sabbath izvedli še eno turnejo, potem pa zaključili z delovanjem” pravi Ozzy. 

“Ko bomo Black Sabbath zaključili z delovanjem, pa bom še naprej ustvarjal kot samostojni umetnik, sxnemal novo glasbo in opravljal koncertne turneje”, dodaja legendarni pevec.

Black Sabbath delajo na nasledniku albuma “13”, ki bo tako očitno tudi hkrati zadnji studijski album skupine!

Na fotografiji. Ozzy Osbourne med svojim nastopom, dne 28.06.2012, v sklopu festivala Belgrade Calling (Beograd, Ušče, Srbija) – RockLine fotoarhiv 2006-2015, vse pravice pridržane. Celotno RockLine reportažo s tega festivalskega dne lahko preberete TUKAJ!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki