Pester hard rockerski vikend v Bologni z Heaven’s Basement, Mad Max, Bonfire in Silent Rage !
V okviru letošnjega Bologna Rock City Fest-a, ki bo potekal skozi junij 2009, se bosta ta vikend v klubu Ke Me Meo, v mestecu Argelato tik pred Bologno (Italija), odvila prva dva koncertna dogodka.
V petek 05.06.2009 bo potekal manjši hard rockerski festival, na katerem bodo nastopili kot nosilci večera Angleži Heaven’s Basement
petek, 05.06.2009:
vrata ob: 21.00
Noise Pollution 21.10-21.50
Markonee 22.00-22.50
Heaven’s Basement 23.00-00.00
vstopnina: 10,00€
V soboto, dne 06.06.2009 pa bo šlo bolj zares saj nastopajo poleg domačih italijanskih zasedb tudi Nemci Mad Max, nadalje Bonfire (kot nosilci večera z eno in polurnim repertoarjem) ter povratniki iz Los Angelesa Silent Rage. Za vse ljubitelje melodičnega hard rocka, kot tudi glam/sleaze rocka, dogodek vreden vse pozornosti!
sobota, 06.06.2009:
vrata ob: 17.30
Pollution 17.45-18.20
Snakez 18.30-19.05
Planet Hard 19.15-19.50
Elektradrive 20.00-20.45
Mad Max 21.00-21.50
Bonfire 22.05-23.35
Silent Rage 23.50-00.50
vstopnina: 25,00€
Ke Me Meo, Argelato (BO)
Več informacij najdete tudi na:
www.bolognarockcity.it/
www.myspace.com/kememeo