Prihajajo Skyline!

0 6

Smo skupina SkyLine, prihajamo iz Lesc. Skupino sestavljamo kolegi stari od 18 – 22 let, začeli smo v začetku letošnjega leta. Skupina je nastala na pobudo Martina Kolmana. Začeli smo s preigravanjem priredb skupin Edguy, Avantasia, Hammerfall, vedno več pa imamo avtorskega materiala, za nami je pa tudi nekaj koncertov. Snemali smo novembra v studiu dB recordings, kjer je za produkcijo poskrbel Dali Sterniša.

Skupino sestavljamo:
vokal: Klemen Kelih
kitara: Luka Osterc
klaviature: Andraž Vovk
bas kitara: Aljaž Toplak
bobni: Martin Kolman

Link do komadov:
http://soundcloud.com/skylineband/sets/single
www.youtube.com/user/bandskylineslo
www.facebook.com/SkyLineBand

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki