Prvi videospot z novo zasedbo
Avtor: Rok Klemše
TUKAJ lahko pogledate prvi videospot z nove plošče Masterplan, Lost and Gone. Lost and Gone je prvi single s plošče MK II, ki izide 23. februarja. Plošča bo prva z novo zasedbo (po odhodu vokalista Jorna Landeja in bobnarja Ulija Kuscha) – od leve proti desni so na sliki Roland Grapow (kitara), Jan S. Eckert (bas), Mike Terrana (bobni), Axel Mackenrott (klaviature) in Mike DiMeo (vokal).