Pyroxene & Street Creeps, petek, 30.01.2015, Novo mesto (Lokalpatriot)!
Avtor: Aleš Podbrežnik
kso: Pyroxene & Street Creeps
kdaj: petek, 30.01.2015, ob 21.00 uri
kje: Novo mesto, Lokalpatriot
Vstopnina: 3,00€
FaceBook dogodek!
Nastopa slovenskih težkorockovskih zasedb Pyroxene in Street Creeps, dne 30.01.2015, v novomeškem klubu Lokalpatriot!
Pyroxene
Vrata so odtrgana z ležajev od poželenja deklic, ko se fantje pojavijo na odru. Težkometalni ritmi in izmaličeni rifi odmevajo po več dni, koder se ognjenorojeni fantje odločijo poprijeti za inštrumente. Vsestranski lepotci imajo obširen repertoar, ki zaobjema vse od bluesa do metala. Združujejo najboljše iz vseh časov rock’n’rolla. Razvrat in razdejanje sta zagotovljena, poleg kakšnih počenih bobenčkov in nostalgičnih utrinkov. Vonj po ledru in prešvicani kovini na odru! Nihče ni varen, nihče noče biti! Smrt in razdejanje!
Street Creeps
Ideja za bend je padla že tam nekje v letu 2008, a ker takrat še večina ni imela svojih inštrumentov in potrebnega znanja, se je ta ideja realizirala nekje v letu 2010. Fantje so zagreto iskali svoj novi dom, kjer bi lahko mirno razgrajali. Našli so ga v kleti pod Sniškim vrtcem. Začeli so s preigravanjem raznih priredb od bandov kot so Mötley Crüe, Twisted Sister in pa seveda vsem poznana priredba skupine Black Sabbath – Paranoid. Kmalu so mu dodali še nekaj priredb in se začeli ukvarjati s svojim materialom. Prvi koncert, kjer so fantje parali ušesa, se je zgodil novembra 2011, ko so v Medvoškem Jedru nastopili ob izidu plošče Steel Alive od Metalsteel. Drugi, bolj resen špil, pa se je zgodil 4.2.2012 in sicer na najbol porednem slovenskem festu: Lipstickk & Leathür, kjer so si oder delili s Shutdown, Broken Arrow in Tomcat. Sedaj fantje delajo na lastnem materialu in čakajo na priložnost, da iz najbol temnih ulic stopijo na odre in pokažejo kaj je umazani rokenrol! Sexa, drog in iger!